• Cool City - Design a kvalita pro města

  NEUE BETRACHTUNGSWEISE

  DER NUTZUNG ÖFFENTLICHER FREIGELÄNDE

  MEHR

  JEDER ORT IST EINZIGARTIG,

  DESHALB VERLANGT ER INDIVIDUELLE LÖSUNGEN

  MEHR

  DESIGNELEMENTE AUS WIDERSTANDSFÄHIGEM

  “ANTIVANDAL” – MATERIAL

  MEHR

  TRENDIGE NEUERUNGEN

  FÜR DIE AUSSTATTUNG VON STÄDTEN UND GEMEINDEN

  MEHR
  scroll

  DESIGN UND QUALITÄT FÜR STÄDTE

  SIE HABEN EINE IDEE ZUR MODERNISIERUNG Ihrer stadt

  SCHREIBE UNS

  AKTIONEN

  Netradiční herní prvky

  Designové nerezové herní prvky Linie M nejen pro dětská hřiště, ale i pro veřejná prostranství, náměstí, obchodní centra a parky.

  Kvalitní prvky pro dětská hřiště

  Novinka v ČR – jedinečné herní prvky holandského výrobce BOER – nejvyšší kvalita za bezkonkurenční ceny – nejlepší poměr cena/kvalita na trhu! Pestrá škála barev a materiálů (kov, nerez, dřevo, recyklovaný plast).

  Fitness a workout

  Bytelné a inovativní posilovací prvky a workout pro sportovce, ale i začátečníky a seniory. Unikátní posilovací stanice s nastavitelnou zátěží od holandského výrobce Denfit, kterého zastupujeme na českém trhu.

  Balanční prvky pro hru i odpočinek

  Důmyslné balanční prvky motivují děti ke stálému pohybu a hře. Díky svým tvarům a multifunkčnímu využití dopomáhá rozvoji motorických dovedností, rovnováhy a koordinace. Každý prvek je motiv zvířete ve čtyřech barevných variantách.

  Zahradničení šité na míru dětem

  Exkluzivně nabízíme novinku španělského výrobce určenou do školních družin, školek, dětských areálů i škol – důmyslný stolek pro pěstování rostlin. Stolky jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu a opatřeny vypalovanou barvou.