• Cool City - Design a kvalita pro města

  DESIGN COMPONENTS

  FROM RESISTANT “ANTIVANDAL” MATERIALS

  More

  EVERY SITE IS UNIQUE,

  AND DESERVES A PERSONALISED SOLUTION

  More

  NEW IDEAS

  FOR USE OF PUBLIC SPACES

  More

  TRENDY INNOVATIONS

  FOR TOWNS AND MUNICIPALITIES

  More
  scroll

  DESIGN AND QUALITY FOR CITIES

  DO YOU HAVE ANY IDEA HOW TO MODERNIZEyour city?

  CONTACT US

  NEWS

  Netradiční herní prvky

  Designové nerezové herní prvky Linie M nejen pro dětská hřiště, ale i pro veřejná prostranství, náměstí, obchodní centra a parky.

  Kvalitní prvky pro dětská hřiště

  Novinka v ČR – jedinečné herní prvky holandského výrobce BOER – nejvyšší kvalita za bezkonkurenční ceny – nejlepší poměr cena/kvalita na trhu! Pestrá škála barev a materiálů (kov, nerez, dřevo, recyklovaný plast).

  Fitness a workout

  Bytelné a inovativní posilovací prvky a workout pro sportovce, ale i začátečníky a seniory. Unikátní posilovací stanice s nastavitelnou zátěží od holandského výrobce Denfit, kterého zastupujeme na českém trhu.

  Balanční prvky pro hru i odpočinek

  Důmyslné balanční prvky motivují děti ke stálému pohybu a hře. Díky svým tvarům a multifunkčnímu využití dopomáhá rozvoji motorických dovedností, rovnováhy a koordinace. Každý prvek je motiv zvířete ve čtyřech barevných variantách.

  Zahradničení šité na míru dětem

  Exkluzivně nabízíme novinku španělského výrobce určenou do školních družin, školek, dětských areálů i škol – důmyslný stolek pro pěstování rostlin. Stolky jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu a opatřeny vypalovanou barvou.