• Školy a školky

  Školy a školky

  Hledáme pro Vás výjimečné produkty do interiéru i exteriéru škol a školek

  Herní prvky do zahrad podněcují fantazii dětí, rozvíjí obratnost, stabilitu, rovnováhu a vedou děti k samostatnosti. Klademe důraz na bezpečnost, veškeré vybavení je certifikováno dle normy EN 1176. Herní sestavy jsou koncipovány tak, aby i na malém prostoru poskytly dětem nepřeberné množství možných aktivit. Stavíme také workout hřiště do areálů základních i středních škol.

  Barevné venkovní vitríny s motivem zvířat jsou oblíbené již v mnoha školkách i školách. Vitríny jsou vyrobeny z ocelového žárově zinkovaného plechu, jsou mrazuvzdorné a odolné jakémukoliv počasí. Kvalitně provedené spoje zajišťují naprostou nepropustnost a zabraňují kondenzaci. Výplň dvířek je ze speciálního plexiskla o tloušťce 4mm, včetně bezpečnostního zámku.

  Důmyslné stoly a záhony pro pěstování rostlin jsou ideálním prostředkem pro první seznámení s pěstováním rostlin v mateřských školách, nebo pro pěstitelské práce ve školách. Celý stůl, i jeho dno, je z žárově zinkovaného plechu. Odolný proti nevlídnému počasí. Je vhodný na zahrady, terasy, balkony, nebo školní chodby, či třídy.

  Balanční cvičební pomůcky bObles pro každodenní zdravotní tělocvik v prostorách Vaší školky nebo školy. Pomůcky rozvíjí stabilitu, rovnováhu a zároveň posilují svalový korzet paží, ramen, zad i nohou. Naprosto splňují nároky na pohyb dětí v předškolním i školním věku pro jejich správný motorický vývoj. Podrobnější informace naleznete zde.

  Projektujeme a realizujeme dětské koutky do nákupních center, restaurací, kaváren, hotelů a rodinných center.

  Zobrazit další fotky