• Sport, Fitness, Workout

  Sport, Fitness, Workout

  Kvalitní prvky pro sport, hru a relaxaci vytvoří z Vašeho prostoru místo, kde se budou lidé rádi scházet.

  Realizujeme moderní multifunkční sportoviště, fitness hřiště a Street Workout pro náročné a zkušené sportovce, která jsou ale jednoduše pochopitelná a zvládnutelná i pro úplné začátečníky. Instalujeme bytelné stoly na stolní tenis, koše na basketbal, šachové stolky a další.

  Unikátní jsou posilovací stanice s nastavitelnou zátěží, kde lze nastavit libovolnou zátěž a cvičit s takovým zatížením, které vyhovuje každému individuálně. Samozřejmostí jsou fitness prvky pro seniory, ale i stroje přizpůsobené výškou pro hendikepované na invalidním vozíku.

  Street Workoutové sestavy jsou vyráběny podle návrhu zkušených a zapálených sportovců, kteří tomuto sportu propadli. Vycházejí z kombinace několika sportů – gymnastiky, kalinestiky (cvičení s vlastní vahou těla), parkuru (umění přemístění) a atletiky. Tyto venkovní posilovny jsou k dispozici nonstop a neplatí se zde vstupné, takže jsou to ideální místa, kam se sportovci rádi vracejí.

  Všechny sportovní prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní žárově zinkované oceli opatřené vypalovanou práškovou barvou (komaxit) v libovolné barvě dle vzorníku RAL.

  Návrh sportoviště Vám zpracujeme na míru Vašeho volného prostoru.

  Zobrazit další fotky